Главная » Файлы » Мои файлы

Цікаві факти про татуювання.
[ Скачать с сервера (19.9 Kb) ] 05.05.2015, 12:03

Цікаві факти про татуювання

Цікаві факти про татуюванняТермін «тату» походить від таітянского слова «ТАТА», в перекладі означає «малюнок». Поняття ввійшло в науковий обіг завдяки відомому британському мореплавцю Джеймсу Куку, вживши його в своєму звіті про кругосвітню подорож 1773 року.

• Найдавнішими татуюваннями вважаються ті, які були виявлені на тілі Сімілаунської людини (людини Еці). Мумія  була знайдена в 1991 р. в Тирольських Альпах. Їй близько 5,3 тисяч років. Всього на тілі Сімілаунської людини налічується 57 татуювань.

Багато американських військових моряків наносять собі на тіло зображення черепахи, яке позначає, що власник татуювання перетнув екватор. Таке татуювання красувалося на плечі у Джона Кеннеді, який служив у ВМФ. Правда, пізніше він його звів на прохання дружини.

У британського прем'єр-міністра Уінстона Черчілля також було татуювання - якір. Більш того, татуювання собі робили навіть члени королівської сім'ї, першим з яких був наслідний принц Едуард, наколовши собі хрест на руці. Було татуювання і у принца Чарльза, але він звів його перед весіллям з леді Діаною.

Християнська церква цілком терпимо ставиться до татуювань. У XVI-XIX ст. священики-місіонери навіть самі наколювали хрести на тілі новонавернених тубільців. В даний час діє близько 100 офіційних християнських організацій татуювальників, де віруючі можуть нанести на своє тіло цитати з Святого Письма, портрети святих, розп'яття і багато іншого. Цікаво, що таке татуювання можна навіть освятити!

Японські гейші надавали своїм коханим 5 канонічних «любовних доказів»: зістригання волосся, обрізання нігтів, клятву у вічній любові, татуювання і ... ампутацію мізинця!

У США поширена байка про мітку призовників. Щоб уникнути військової служби та відправки до В'єтнаму, хлопець наколов два матерних слова на ребрі своєї правої руки. Оскільки ця похабщина була добре видна під час віддачі військового вітання, жартівника вирішили в армію не призивати.

Том Леппард, що проживає на шотландському острові Скай, покрив своє тіло татуюваннями на 99,3%. Його натільні малюнки є імітацією розмальовки леопарда. Простір між пальцями і внутрішня частина вушних раковин -єдині місця на тілі Леппарда, вільні від татуювань.

Вікторія Бекхем зробила собі татуювання з іменами чоловіка і дітей прямо у себе на попці. Девід Бекхем також помістив на своє тіло ім'я дружини: «Вікторія» на мові хінді красується на лівій руці футболіста. Цікаво, що татуювальник, погано знайомий з цією мовою, зробив помилку, додавши зайву букву в середині слова. Виправити її згодом так і не вдалося.

Найбільш татуйованою жінкою в світі вважається канадська стриптизерка Крістін Колорфул, 95% тіла якої покрито малюнками.

Американець Джордж Рейджер наносить на своє тіло зображення героїв діснеївських мультфільмів. На животі у нього наколоті Русалочка і її друзі, на грудях - Аладдін, а в паху - 101 далматинець. Всього на тілі Рейджера зображено понад 500 «мультяшок». Як стверджує сам Джордж, ще 100 - і його колекція буде повною.

Відомий татуювальник Пікі Тату розповідав, що одного разу до нього прийшов батько з дочкою, який попросив наколоти на плечі дитини напис «Знайшовшому прохання повернути за адресою ... за винагороду», тому що дівчинка постійно губилася в місті.

З волі долі один з наполеонівських маршалів Жан-Батист Бернадот став шведським королем. Після його смерті, під час підготовки до поховання, на руці монарха виявився витатуйований напис «Смерть королям!».

Найдорожче татуювання у світі - це малюнок, виконаний з 612 п'ятикаратних діамантів фірми Shimansky Ideal Cut. Таке тату обійшлося своєму носієві в 924 000 доларів.

Виявляється, татуювання можна нанести і на очні яблука. У XIX столітті до цієї процедури вдавалися для корекції зору. Крім того, можна змінити колір очного яблука, для цього в нього за допомогою звичайного шприца вводять барвник.

У 60-ті роки минулого століття в багатьох штатах США татуювання були заборонені. Ця заборона з'явилася, щоб хоч якось стримати поширення гепатиту серед населення. Зараз татуювання офіційно дозволена у всіх штатах без винятку.

Татуювання могли служити засобом гноблення. У стародавньому Римі татуюваннями мітили домашніх рабів. У стародавньому Китаї і в середньовічній Японії їх наносили на обличчя злочинців і військовополонених. Іспанські конкістадори наносили малюнки на тіла рабів з числа корінного населення Америки. Під час Першої світової війни тату у вигляді латинської літери "D" наколювали британським дезертирам. У нацистських концтаборах невільникам наносили на тіло особисті номери.

Кожен німецький солдат, що служив в дивізіях СС, набивав собі під пахвою татуювання із зазначенням своєї групи крові і резус-фактора. Завдяки цьому союзники легко виявляли есесівців серед загальної маси військовополонених. Цікавий факт: «есесівська» мода на наколки з групою крові під пахвою була широко поширена серед радянських солдатів під час війни в Афганістані.

До 500 року в Японії татуювання було відмінною рисою членів імператорської родини. Сам імператор, як правило, носив на тілі зображення хризантеми. Пізніше мистецтво татуювання стало доступним для нищих верств японського суспільства, однак дуже скоро натільні малюнки стали відмінною рисою кримінальників, зокрема, якудза. Цікавий факт: у сучасній Японії публічна демонстрація якудзами своїх татуювань карається тюремним ув'язненням. Правда, існує й виключення: якудза дозволено показувати свої тату під час синтоїстських релігійних церемоній, в яких вони завжди охоче беруть участь.

Категория: Мои файлы | Добавил: Olena
Просмотров: 524 | Загрузок: 12 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar